Pracowity dzień i część nocy

Dziś nawarstwiło się wiele spraw, które są z cyklu niecierpiących zwłoki. Krok dalej w związku z II częścią konferencji poświęconej gospodarce odpadami komunalnymi – jest dostępna aplikacja do rejestracji uczestników. Dziś (a w sumie to już wczoraj) odbyło się kolejne zebranie Rady Osiedla – nawiązujemy szerszą współprace z Harcerzami. Dziś też przeprowadziłem szereg rozmów w sprawie olsztyńskiej edukacji – pomysłów ratusza na to, jak działające tryby zniszczyć. Ta sprawa już niebawem nabierze rozgłosu, bądź wreszcie władza pójdzie po rozum do głowy i zacznie prawdziwą reformę szkolnictwa w Olsztynie – bo to co teraz się dzieje to niszczenie dobrego i wykonywanie ruchów pozorowanych.

Dziś odbyłem długą rozmowę z kierownictwem ZZP, jest prośba o zmienię terminu walnego zebrania bo członkowie Zarządu Głównego chcą kilka spraw z nami skonsultować. Dziś będzie debata Zarządu oddziału w tej sprawie.

Złożyłem aplikację do programu Szkoły Liderów -czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna- problem jest jedne brak czasu na wyjazd od Warszawy, trzeba się z tym problemem zmierzyć.

Dziś również spotkanie Rady Miejskiej SLD w Olsztynie – ważne sprawy do omówienia.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.