oswiata w Olsztynie

Cały zeszły tydzień to wolny czas poświęcony na zgłębianie problemów jakie wytworzył Wiceprezydent miasta. Z wielkim zdziwieniem dostrzegam brak reakcji ze strony Prezydenta Grzymowicza!. Powodem znieczulicy na wołanie środowisk oświatowych może być to, że Prezydentowi na tym nie zależy, bądź to sposób na „utopienie” Wiceprezydenta. Stanowisko SLD wygłosiliśmy na konferencji prasowej w ubiegły piątek.

Jaki by nie był to powód milczenia „pierwszego w mieście” – to brak działania (tak to dobrze znane w poprzednich latach, zamiatanie pod dywan) uderza również w urząd Prezydenta. Coraz częściej rozważam, czy nie wycofać poparcia jakie w II turze udzieliłem Prezydentowi. Jego program (przemodelowana kopia mojego) – wygląda na to, że program kandydata SLD w wyborach na prezydenta okazał się zbyt ambitny dla obecnej władzy.

Powołam się na zapisy mojego programu w punktach -8. Zmiana nastawienia władzy w mieście – koniec z arogancją (czym nazwać brak reakcji władzy). 9. Likwidacja bałaganu i błędów inwestycyjnych w mieście. A tylko błędem mogę nazwać wypowiedź dla Informacji (4min55sek materiału) jakiej udzieliła dyrektor wydziału oświaty. Do tej wypowiedzi ustosunkowałem się w oddzielnym poście.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.