kilka mniejszych tematów, oraz weryfikacja deklaracji

Kacprzycki Krzysztof Kończący się właśnie tydzień był głównie poświęcony na pracę zawodową i działania organizacyjne. Poniedziałek – sesja a później do piątku okolice Elbląga i kilkugodzinna wizyta w 3mieście.

Piątek okazał się chyba najważniejszym dniem dla przyszłości przedszkola na Osiedlu Generałów odbyłem bardzo roboczą rozmowę z Prezydentem miasta i okazało się, że stanowiska w sprawie przedszkola mamy zbieżne. Moje podejrzenia, że pomysł z prywatyzacją przedszkola zostanie półsierotą okazały się potwierdzone.

Po poniedziałkowych interpelacjach Pani Wiceprezydent udzieli mi wyjaśnień w jakim kierunku zmierza oświata w Olsztynie, czego możemy się spodziewać jeszcze w tym roku, a co czeka nas do końca kadencji. Na to już czas. Nie można oświaty pozostawić samej sobie, prowadząc tylko doraźne działania – ma być określony cel, do którego powinniśmy zmierzać. Czekam na pokazanie kierunku zmian.

Jak podały lokalne dzienniki moja konkurentka w walce o fotel prezydenta miasta kolejny raz zmienia barwy klubowe. Wykazała się umiejętnością walki o własne miejsce [kolejny raz] liczę również na to, że nadchodzące wybory będą weryfikacją przechrztów i ludzi o elastycznych poglądach;p . Do kolekcji byłej posłanki SLD brakuje chyba już tylko legitymacji, poparcia i startu z list PiS.

Cóż okazuje się, że Platforma zbiera rozbitków – czy od tego zatonie?. Czas wyborów pokarze. Są już dziurawe burty [dziurawe niczym sito obietnicami budowy wielu obiektów w Olsztynie], będzie przeciekało, bo kto się wyborczym obietnicom da kolejny raz kupić. Kilka Razy takie sama przynęta – wyborcy zaczynają trzeźwo patrzeć na świat i na to co im się obiecuje. Nareszcie będzie normalnie – obietnice i ich weryfikacja. Działanie i ocena tego co się zrobiło dla innych a nie dla siebie.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.