100 nogi potwór ……?

Ostatnio mamy bardzo ciekawą sytuację – cały aparat państwa został skierowany na zatrzymanie restauracyjnych przecieków. Nie zdziesiątkowały szeregów rządu merytoryczne argumenty – bałagan w służbie zdrowia, kradzież części emerytur, zegarki Nowaka, hazard, wykończenie polskich firm budowlanych itp – rząd PO i PSL wyłożył się na doniesieniach, że ktoś komuś w rozporku grzebał!

Obicia rządu najpierw dokonał PiS, Kukiz a śmiertelny cios zadał Zbigniew Stonoga – okazuje się postać bardzo ciekawa – nie tylko ze względu na język (co ciekawe wielu teraz on bulwersuje, a nie przeszkadzało im, że ministrowie jedzący obiadki ufundowane z naszych podatków używali nie mniej wybrednego).

Próbowałem sprawdzić w internecie – kim jest Stonoga, ale się okazuje że aparat władzy z pełną skrupulatnością likwiduje to wszystko co tylko zdoła wyświetlić przeglądarka. Język Stonogi to nie jest mój język – bo to jest język złości, frustracji i determinacji nie może być zatem gładki.

Ilość uniewinnień od stawianych zarzutów, oskarżeń daje do myślenia. Teraz po moich przejściach prokuratorskich i sądowych inaczej na to wszystko patrzę! Ja tylko stanąłem w obronie mieszkańców Olsztyna a ponad półtora roku żyłem pod presją oskarżeń, przesłuchań – a na koniec pół roku spędziłem na ławie oskarżonych! Straciłem ponad pół roku życia, tylko po to by dowieźć że jestem niewinny.

Kosztowało to mnie i moich bliskich wiele nerwów i zdrowia, kosztowało mnie to też bardzo dużo pieniędzy! Po tym wszystkim jestem w stanie zrozumieć kogoś takiego jak Zbigniew Stonoga. To, że nie przebiera w słowach, to, że mówi otwarcie to, co myśli wiele osób – to się podoba.

Nagrania rozmów przy drogich trunkach obnażyły zachowania władzy, władzy, która nie ma mandatu do tego by wielokrotnie krzywdzonego człowieka szykanować! Udostępnienie materiałów z prokuratury tylko ośmieszyło władzę, ośmieszyło Polskę – służby specjalne dały się ograć kelnerom, więc nie mamy prawa czuć się bezpiecznie przy tej władzy!

Władza deprawuje słabe jednostki a okazało się że wieloletnie rządy PO i PSL spowiły kraj siatką układów, układzików – nie ulega wątpliwości, że trzeba to zmienić. Dysproporcje w kraju zmusiły do refleksji a kredytowe i korporacyjne kajdany zaczęły zbyt wiele osób uwierać!

Zadam pytanie retoryczne ilu z czytelników bloga, znajomych na FB poczuło się urażonych słowami Bieńkowskiej? Ja się poczułem bo ja tyle nie zarabiam! Nagrania pokazały nie tylko słabość państwa, ale i oderwanie od rzeczywistości rządzących! Jak mają naprawiać Polskę, dbać o interesy obywateli? Co ciekawe jasno powiedzieli, że dbają o interesy najbogatszych! Ta władza nie ma mandatu do rządzenia!

Wracając do moich doświadczeń z prokuraturą i sądem jedno dostrzegam jako pozytyw – okazało się kto jest kim w moim otoczeniu, a to jest wiedza bezcenna! Dziękuję swoim bliskim i znajomym za wsparcie, dziękuję za polecenia Pana Pawła Łobacza jako adwokata, dziękuję za wsparcie jakiego mi udzieliliście! Dowiedziałem się na własnej skórze, że można oskarżyć każdego ! I jakże aktualna jest maksyma dajcie mi człowieka a znajdzie się paragraf -taki stan państwa mnie nie interesuje, to nie może dłużej trwać!

Nie znajduję w sobie odrobiny zgody i zrozumienia, że niektórzy pławią się w luksusie z publicznych pieniędzy a tych niby brakuje na ratowanie ludzkiego życia! To jest potworne i nie może dłużej trwać.

Interesujące jest zachowanie mediów, których misja informacyjna mocno się wypaczyła i dziś jest to raczej próba kształtowania opinii publicznej – zatem proszę szukajcie informacji a zdanie miejcie swoje!

Jeszcze raz dziękuję i proszę o samodzielne myślenie!

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

2 komentarze

  • ZenekO

    Trudno było znaleźć ten artykuł w google, stronka ciekawa, zasługuje na większy ruch. Pozycjonowanie w 2015 stało się bardzo trudne, jest coś co ci się napewno przyda, poszukaj sobie w google – niezbędnik dla każdego webmastera

  • Krzysztof Kacprzycki

    Niestety miałem problemy z atakami na witrynę, spamerzy zrobili swoje, na zaufanie google domena kacprzycki.pl musi zapracować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.