czas nieublaganie płynie

Ostatnie dni to nieustanne spotkania, wizyty, rozmowy – są zatem tego pierwsze efekty – mam nadzieję, że to dopiero dobry początek. Dziś też udzieliłem krótkiej wypowiedzi do Gazety Wyborczej w sprawie transportu zbiorowego i rozwiązań technicznych na Osiedlu Zacisze (link tu) . Mam nadzieję, że dzięki temu kolejna sprawa zostanie zamknięta. Proces ten trwa od 2006 roku i mam nadzieję, że szczęśliwie zostanie zakończony.

Dziś odbyłem rozmowę telefoniczną z delegaturą UOKiK w Bydgoszczy – nie ma dobrych wieści dla miasta. Ja osobiście tego uporu nie rozumiem, nie rozumiem postępowania, w którym przez niezrozumiały upór władz miasta (Prezydenta i Radnych) nadal tkwimy w patologii i są drenowanie kieszenie mieszkańców.

Dziś odbyło się spotkanie inicjujące zacieśnienie współpracy na olsztyńskiej lewicy. Wszyscy dojrzeli do tego by skutecznie prowadzić działalność polityczną w mieście. List intencyjny został podpisany – razem będziemy prowadzić skuteczne działania polityczne.

Dziś też jest odpowiednia chwila by wystąpić z listem otwartym do władz miasta. List tym bardziej pilny, że dotyczy spraw zagospodarowania jezior i obaw, na jakie zwrócił mi uwagę kolega Rychu, sprawa z którą się w 100% zgadzam. Treść listu otwartego jest dostępna google.

Jutro kolejne spotkanie z przedstawicielami lewicowych ugrupowań w Olsztynie – tym razem Racja Poslkiej Lewicy.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.