szydło z worka

W dzisiejszej audycji Radia Olsztyn usłyszałem diametralnie zmienione stanowisko Pana Agopsowicza – może to wynik pracy jaką środowisko Uniwersyteckie z Profesor Wojnowską na czele włożyło w propagowanie informacji o składzie i kaloryczności odpadów komunalnych. Pierwszy też raz usłyszałem, że po wybudowaniu spalarni będzie drożej. Drobnymi kroczkami, każdego dnia odkrywana jest przed opinią społeczną kolejna karta z książki prawdy.

Pilotując obecne działania, będę sukcesywnie kontrolował jakość informacji jakie pojawiają się w mediach. Jeśli informacja publikowana będzie pewnego rodzaju manipulacją – podejmę działania by ukazało się sprostowanie.

Martwi mnie fakt, że Pani Teodorowicz dysponuje nieaktualnymi danymi – informacje o instalacjach po spotkaniu konsultacyjnym różnią się od tych dostępnych na stronie ZGOK.  Ostatnio prowadzę szereg działań i umknęła mi informacja o spotkaniach konsultacyjnych :-[ – szkoda, bo chętnie bym w nich uczestniczył, a jutrzejsze koliduje z zebraniem Związku Zawodowego. Poczekam na następne – w międzyczasie dokończę montaż filmu z Konferencji.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.