weekend?

Krzysztof Kacprzycki

Utwórz swoją wizytówkę

Weekend okazał się niezmiernie pracowity, co w obliczu trwającej już kampanii wyborczej zupełnie mnie nie dziwi. Wręcz jak byłoby odwrotnie to byłbym zaskoczony. Główne zręby strategii wyborczej w Olsztynie już gotowe. Nie pytajcie bo na tym etapie nie mogę zdradzić. Będzie w 100% wesoło, ciekawie i co dla kampanii w Olsztynie nowe – merytorycznie.

Weekend poza szeregiem spotkań, to również dbałość o zdrowie – ja jednak postawiłem na obcowanie z przyrodą a nie na walkę w garniturze z żelastwem. Wynik mojego czterogodzinnego spaceru – 10 litrów grzybów do suszenia – na liczniku przeszło 12 kilometrów marszu.

Nadchodzi już chwila precyzowania miejsc na listach – okazało się, że na jedynki w 4 okręgach mam 300 kandydatów – na dalsze miejsca bywa już nie jest tak ciekawa sytuacja. Trzeba prowadzić dialog z kandydatkami i kandydatami – przyznaję, że trzeba też egzaminować. Wybrać jako organizacja musimy najlepszych i najlepiej rokujących na przyszłość. Nie zawsze to się pokrywa na starcie – nas interesuje meta. Meta już jest określona 21/11/2010.

Utworzyłem na Fecebooku nowy profil-  zapraszam do kontaktu/dyskusji przez ten popularny portal społecznościowy.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.