poniedziałek

Jutro rozpoczyna się ciężki tydzień – szereg uzgodnień, przygotowania do kluczowych decyzji, zmaterializowanie działań. Ogłoszono wyniki – zakwalifikowałem się do programu samorządowego, będę przy pomocy zewnętrznych ekspertów pracował nad samym sobą – nad doskonaleniem technik i form działania. Jestem w trakcie aplikowania do kolejnego programu, który pozwoli mi na podniesienie swoich kwalifikacji i korektę błędów jakie w swojej społeczno-politycznej działalności popełniam. Trzeba podjąć prace nad sobą by wyeliminować błędy. takich działań wymaga zarówno praca w organizacjach samorządowych, jak i Rada Osiedla, tego wymaga również zarządzanie organizacją miejską SLD.

W sobotę uczestniczyłem w spotkaniu młodzieży w Warszawie, prowadzone rozmowy utwierdzają mnie w twierdzeniu, że olsztyńska oświata wymaga skutecznej interwencji ze strony SLD. Sprawa jest złożona, ale mam nadzieję że wspólnie z pedagogami i rodzicami staniemy na wysokości zadania i dotrzemy do sumienia radnych, dotrzemy do sedna sprawy i odkryjemy II dno uporu przy likwidacji placówek oświatowych.

Już jutro spotkanie w Gazeta Cafe  i wizyta na spotkaniu koła SLD nr 2. Jutro też muszę przeprowadzić monitoring działania w sprawie zbiórki podpisów pod akcją konsultacyjną przedłużenia Wilczyńskiego do Warszawskiej.

Trwają przygotowania do trudów kampanii wyborczych jakie SLD będzie prowadzić – wybory prezydenckie i samorządowe wymagają pełnej mobilizacji środowisk lewicowych i społecznych w Olsztynie.  Warto podjąć działania by podnieść frekwencję – warto obalić mit, że głosując na mniej popularnego kandydata traci się głos – to jest wręcz odwrotnie – popierając program nawet „niszowego” kandydata popiera się słuszne działania, daje się znać innym, że następuje zmiana, zmiana na lepsze – głosuje na program, głosuj na rozwiązania a nie na obietnice. Sprawdzaj – nei daj sienabrać II raz!!

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.