poniedziałek – kolejny dzień kampanii

Poniedziałek niby zwyczajny dzień, ale wydarzyło się wiele. W pracy odbiór kolejnych inwestycji z udziałem środków z UE na terenie województwa. Wieczorem udział w audycji Radia Olsztyn – My, Wy, Oni. Najciekawsze co się stało, to odkrycie, że wszyscy kandydaci starają się bazować na programie, który to już 27 listopada 2008 przedstawiliśmy na konferencji prasowej. Jej przebieg można odczytać na portalu olsztyn24.com . Co również bardzo ciekawe okazało się, że kandydaci mają głęboko w sercu problemy mieszkańców i aż wyrywają się do ich rozwiązania. Ja zadałem sobie tylko jedno pytanie – gdzie było PO kiedy ja wraz z kolegami z SLD i z organizacji pozarządowych walczyliśmy o sprawy mieszkańców. Kiedy kierowaliśmy wnioski do Rady Miasta i Wiceprezydentów (w większości PO). Gdzie był PiS kiedy walczyliśmy z podwyżkami MPK (tak wiem ważniejsze są nazwy ulic, usytuowanie pomników itp), a pytanie najważniejsze GDZIE było PSL jak walczyliśmy o obwodnice, jak braliśmy udział w konsultacjach społecznych basenu, Artyleryjskiej, kiedy walczylismy o pierwszą estakadę na Sikorskiego??.

Gdzie Ci wszyscy politycy byli ?? Kto mi na to odpowie, gdzie byli wspaniali fachowcy, którzy właśnie teraz w przeddzień wyborów raptem się objawili??

Dziś rozpoczęte zostały również kolejne przygotowania, tym razem sztab zajmuje się przygotowaniami do inauguracji kampanii wyborczej. Gotowa jest już lista gosci, ustalone miejsce, trwają ostatnie uzgodnienia i ustalenia. Kampanię  planujemy rozpoczać 1 lutego 2009.

Do śledzenia dalszych działań serdecznie zapraszam.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.