01/SLD/2014 interpelacja w sprawie poboru opłat w strefie płatnego parkowania

Nowa kadencja Rady Miasta Olsztyna 2014-2018 jest już rozpoczęta – pojawiają się pierwsze prośby o interwencję. Sama kampania wyborcza pokazała też wiele spraw, którymi trzeba się zająć, spraw, które w rozmowach poruszyli mieszkańcy.

Działa też ankieta  poprzez którą można zgłaszać problemy.

Nowa kadencja to również czas wznowienia numeracji.

01/SLD/2014- poszerzenie spektrum możliwości dokonywania opłat za parkowanie w strefie płatnego parkowania.

Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w opłatach za bilety komunikacji publicznej udostępnia już możliwość dokonywania opłat za pomocą mobilnego systemu opłat SkyCash. Kierowcy korzystający z możliwości parkowania w strefie płatnego parkowania zgłaszają problem z dokonywaniem przedłużenia opłaty za postój w strefie. Odbywające się w centrum miasta szereg spotkań towarzyskich, biznesowych zmusza do postoju w strefie płatnego parkowania.

Bardzo często otrzymuję zgłoszenia, zapytania czy nie można wprowadzić poszerzenia możliwości uiszczania opłat, bez konieczności ponownego wracania do postawionego kilkaset metrów dalej pojazdu. Mobilna aplikacja SkyCash umożliwia dokonywanie płatności za postój w strefie płatnego parkowania, trybie ciągłym aż do powrotu do pojazdu – proszę zatem w imieniu mieszkańców o pilne uruchomienie poboru opłat za parkowanie przy użyciu tego systemu.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.