miało być zaskoczenie

Zgodnie z przewidywaniem decyzja o wyborze kandydata na Prezydenta Olsztyna była zaskoczeniem dla politycznych przeciwników. Wybór Marcina Kulaska jako kandydata SLD na Prezydenta Olsztyna miał zaskoczyć konkurencyjne sztaby wyborcze i tak się stało. Zarówno sztab obecnego Prezydenta jak i sztabowcy PO byli przygotowani na inne rozwiązania.

Naszym zadaniem jest wyznaczyć nowe standardy w życiu społeczno – politycznym miasta. Naszym celem jest rozbicie dotychczasowych układzików. Miasto obywatelskie to nie jest dla nas slogan, to jest cel sam w sobie.

Władza musi rozumieć, że nie jest po to by sobie dogadzać – naszym zdaniem jest po to by wypełniać potrzeby mieszkańców.

Tu na prośbę internautów muszę wyjaśnić nasze działania. Znam swoje ograniczenia i zadania jakie stawia przede mną SLD i mieszkańcy. Nie posiadając „kwitu” na wykształcenie kieruję na siebie słowa nieuzasadnionej krytyki. Fakty przemawiają za mną, i głupio jest „naukowcom”, że praktyka przewyższyła teorię. U władzy mamy teoretyków, którzy nie radzą sobie z praktyką.

Zgodnie z ustawą władza w samorządzie dzieli się na uchwałodawczą i wykonawczą. Kryzys w Olsztynie jest wynikiem tego, że ani jedna ani druga nie radzi sobie z postawionymi zadaniami, nie radzi sobie z oczekiwaniami mieszkańców/wyborców. Moim zadaniem jest dostarczyć wsparcia dla Kandydata na Prezydenta Olsztyna Marcina Kulaska. Wsparcie jest niezbędne bo dotychczasowe ręczne sterowanie radą/ratuszem przynosi szkodę dla miasta i mieszkańców. Grając w jednej drużynie z Marcinem jesteśmy w stanie wiele dobrego zrobić dla miasta i mieszkańców. Kampania pozwoli pokazać to wszystko, na czym zależy nam młodym ludziom, pozwoli wytyczyć kierunek dla miasta w którym chcemy jako mieszkańcy podążać.

Zapraszam do czynnego udziału w wydarzeniach, będziemy kreować sytuację i wyznaczać tempo. Olsztyn trzeba obudzić z letargu – wołamy głośno: CZAS WSTAWAĆ.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.