metody PO

Patrząc na ostatnie działania Tuska -chęć poddania się w trybie ekspresowym przesłuchaniom w komisji śledczej to celowe działanie. Takie działanie to typowy przypadek ucieczki do przodu. PO świadomie i z pełną premedytacją wprowadza działania destrukcyjne w komisji hazardowej. Im bardziej komisja ta zostanie opluta, pozbawiona wiarygodności – tym mniejsze będzie oddziaływanie komisji na wydarzenia polityczne w Polsce.

Platforma dała polityków z osiedlowej ligi do komisji – tylko po to, by ich poświęcić w imię wyższych celów. Ośmieszyć członków PO zasiadających w komisji, by później odciąć się od ich działania. Wyrzucenie PiS z komisji – to działanie, by osłabić komisję, by to „swoi” udawali, że przesłuchują premiera. Ciężko będzie w jednoosobowym składzie Bartoszowi zmierzyć się z Premierem, mając przeciw sobie pozostałych członków komisji.

Jaki by to nie był scenariusz – to jest kontrolowany przez PO.

Teraz SLD musi wesprzeć ostatnią szansę tej komisji, musi dołożyć wszelkich starań by jedyny członek komisji, który zmierza do prawdy mógł liczyć na pełne wsparcie zaplecza politycznego.

Przesłuchanie Wasermana i Kępy – było tylko po to, by pozbawić członków komisji z PO resztek wiarygodności. Ośmieszali się zadając pytania, ośmieszali się pustym gadaniem – celowo, po to by nie odbierać szans Tuskowi na prezydenturę.

Dziś na potralach internetowych specjaliści pokazują, że błoto hazardu jednak mimo zabiegów śledczych PO ochlapało również Tuska. Naszym zadaniem, jest wspierać dażenie do prawdy, naszym zadaniem jest edukować społeczeństwo i odkrywać drugą stronę medalu Komisji Śledczej. Nie może być naszej zgody na to, by prawda legła w błocie jakie w komisji miesza PO.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.