wracam do gry

W piątek 19 czerwca moje dotychczasowe działania uzyskały aprobatę członków organizacji miejskiej SLD w Olsztynie. Zostałem ponownie wybrany Przewodniczącym SLD w Olsztynie, w tym miejscu serdecznie dziękuję za zrozumienie i poparcie.

W tym miejscu pochylę się z miejsca nad sprawami jakie moim zdaniem są w tej chwili najważniejsze.

1. Utworzenie zespołów problemowych, które wraz z ekspertami mają się pochylic nad głównymi  mieszkańców Olsztyna – SLD rozpoczyna dialog społeczny i angażowanie grup eksperckich. Dlaczego angażowac ekspertów, ekspertów z naciskiem na lokalne środowiska?. Odpowiedź jest jedna – kto lepiej zna potrzeby mieszkańców i miasta jak nie sami mieszkańcy, jak nie ci których codziennie trapią utrudniena w ruchu drogowym, których martwi marna jakośc życia kulturalnego w Olsztynie. Dotychczas ekspertyz dokonywali „specjaliści”, którzy Olsztyn widzieli z lotu ptaka, którzy opierali się na budzących wątpiliwości danych.

2. SLD musi otworzyc się na nowe inicjatywy, musi wsłuchac się w głos mieszkańców miasta, musimy byc zawsze tam, gdzie pomoc jest potrzebna. SLD będzie piętnowac bzdurne pomysły i nietrafione działania. Nie będziemy tylko krytykantami, nasze działania to głównie konstruktywna krytyka.

3. By prowadzic szeroki dialog społeczny podejmiemy kroki by wydawac własną gazetę, dzięki niej podejmiemy próbę dotarcia do jak największej grupy mieszkańców.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.