krzyż przykrył VAT

Dostrzegam pewną logikę w tym co można zaobserwować przez ostatnie godziny. Zamieszanie wokół krzyża pod pałacem – ośmiesza Polskę na w oczach całego świata, stawia nas na równi z  wyznaniowymi państwami islamskimi. ta sytuacja dla PO jest odpowiadająca i podejrzewam, że celowo nieudolnie się do tego procesu zabierano. Dziś zamiast żyć tematem podwyżek i drenowania naszych kieszeni – Polska w dużej mierze z zażenowaniem i wstydem przygląda się scenom jakie miały/mają miejsce pod Pałacem Prezydenckim.

Temat zastępczy przykrywa działania PO. Pozostaje pytanie czy Polska jest krajem prawa – prawa równego dla wszystkich obywateli?. Te wydarzenia jasno pokazują, że nie. Wstydzę się za to, wstyd mi, że taki makabryczny wizerunek kreują ludzie, którzy są nieświadomi tego że są narzędziem we wprawnych rekach polityków z PiS – i z cichym zezwoleniem PO.

Dziś też adres mojego bloga trafił do linków konkursu Naszego Olsztyniaka przeglądając statystyki obserwuję, że niewielkim zainteresowaniem cieszy się ten konkurs – to dopiero początek, może się to ciekawym kierunku rozwinie.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.