szybki wpis

Ponad dziesięć dni nie mogłem znaleźć chwili na to by wpisać kilka zdań na blogu. Opiszę zatem w kilku zdaniach tylko dzisiejszy dzień – szczęśliwie na kolegów mogę zawsze liczyć i odrobinę mnie dziś wsparli bo nie mogłem się wyrobić na „zakręcie”. Dzień pracy rozpocząłem od stania w korku na Sikorskiego, później ważne zebranie w pracy. Przed wyjazdem na północ województwa wizyta w Ratuszu i przy okazji spotkanie z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta i kilka minut wymiany poglądów. Duże wyzwania przed młodzieżą i moja prośba by nie skupiali się na biurokratyzacji swojej racy tylko na ukierunkowanym realnym działaniu. Czy skorzystają z podpowiedzi – zobaczymy. Trzymam za nich kciuki.

Po pracy walka z kilkoma instytucjami, w sumie tylko drobne wymiany zdań – za to wieczór, kolejne spotkanie w Radzie Osiedla – kilka spraw do szybkiego załatwienia.

Dziś też wysyłam do Prof Liberadzkiego stenogram wypowiedzi na temat rolnictwa do ewentualnej korekty. Dzięki Europarlamentarzyście SLD w piątek trafiliśmy do elity tych, którzy wiedzą – znają priorytety UE na lata 2014 -2020.

Niebawem będzie można zapoznać się z materiałem.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.