sesja 27 marca 2013r

Na marcowej sesji, która odbyła się 27 marca br. nie składałem interpelacji, złożyłem natomiast 7zapytań – oto one (dziś mamy za sobą już kolejną sesję i minęło 13 dni, do dziś się jeszcze odpowiedź nie ukazała.
123/2013/SLD

 • Zapytanie dotyczące przyjętej strategii w sprawie sprzedaży działki pod galerię przy stadionie? Co dalej, co zrobiono by dkonoać sprzedaży?

124/2013/SLD

 • Zapytanie w sprawie utrzymania dróg gruntowych na terenie miasta – jakie są harmonogramy przeglądów, napraw? w szczególnym kontekście ul. Złotej. Dziś zdecydowaliśmy o dofinansowaniu nawierzchni asfaltowej na ul Wąwozowej co zatem ze Złotą?

125/2013/SLD

 • Zapytanie o to kto podjął decyzję o zablokowaniu łącznika z OTBS? Powstały kolejne żółte barierki, wprowadzono to bez konsultacji z mieszkańcami, czy znana jest Panu Prezydentowi ta sprawa? Czy Pan Prezydent identyfikuje się z odpowiedzią rzecznika MZDiM na platformie konsultacji społecznych – że zablokowanie wyjazdu z osiedla nic nie zmienia?

126/2013/SLD

 • Panie Prezydencie co z ul. Bartąską? Nie dopilnowano okrsu gwarancji! Interpelowałem w tej sprawie wielokrotnie – jaki jest Pana plan na dalsze funkcjowanie tej drogi w katastrofalnym pozimowym stanie?

127/2013/SLD

 • Zasadność przebudowy ul. Grunwaldzkiej – śluzy dla autobusów w świetle planów ograniczenia ruchu w centrum?

128/2013/SLD

 • Rozwiązania w OZK – czy doszło do porozumienia na linii przewodniczący rady nadzorczej – prezes? Czekałem na informację zgodnie z prośbą na komisji – dziś czekam nadal?!

129/2013/SLD

 • Zapowiedzi dotyczące karty dużej rodziny – kto kieruje zespołem? Do kogo można zgłaszać sugastie i propozycje?

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

One comment

 • aneta

  No błagam, asfalt na Złotej? Przecież to się szybciej posypie, niż to, co jest tam teraz 😉
  Przy okazji, wiesz może, o co chodzi z tym zakazem zatrzymywania, który stoi przy wjeździe na Złotą, a dotyczy drogi pod sklepem? Jednego dnia straż miejska nakłada blokady, następnego ludzie normalnie parkują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.