Nowe pomysły

Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie Rady Osiedla – oto kilka najważniejszych informacji z posiedzenia. ROG wsparło działania ZHP i SM Kormoran przy organizowaniu zimowiska dla dzieci na osiedlu. Inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci – w harcówce na osiedlu zajęcia odbywają się każdego dnia w czasie ferii 10:00-14:00.

Prowadzimy inwentaryzację osiedla – sprawy, które zgłaszają mieszkańcy wymagają interwencji u właściciela/zarządcy terenu – wiedząc co komu podlega zaoszczędzimy czas w oczekiwaniu na skuteczną interwencję.

Jako radny ustaliłem, że dyżury radnego będą odbywały się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w siedzibie ROG od godziny 18:00-19:00, oraz po każdorazowym wcześniejszym umówieniu się telefonicznie bądź e-mailem.

Powstał nowy pomysł na integrację osiedla – jesteśmy osiedlem Generałów a nic nas z tą nazwą nie wiąże. Zatem na przełomie maja i czerwca poszukujemy terminu militarnego, który pozwoli nam w dowiązać imprezę do historii polskiej wojskowości. Zbieramy obecnie pomysły na atrakcje tego spotkania.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.