kręgosłup

Konwencja Programowa SLD 21/08/2011 Wczoraj odbyła się konwencja programowa SLD. W Hali EXPO zebrało się około 800-900 osób. Przyznaję, że z wielką ciekawością jechałem na to spotkanie będąc świadomym, że w tym dniu pojawią się też próby przyćmienia konwencji czymś ze strony PO. Program jaki przedstawiło SLD to owoc wielu miesięcy pracy zespołów programowych i samych członków SLD, którzy aktywnie, merytorycznie dyskutowali o programie partii. Można tu śmiało wspomnieć spotkanie jakie miało miejsce w Olsztynie, spotkanie z udziałem Posła Zbigniewa Matuszczaka, oraz pozostałe dyskusje programowe.

Co ważne materiał SLD jest zamieszczony w publikacji książkowe j wydanej na 224 stronach. Co warte podkreślić, dotychczas zdarzało się, że po konwencji można było znaleźć materiały promocyjne tym razem publikacja rozchodziła się niczym ciepłe bułeczki i nawet gdzieś zabłąkanej nie można było po konwencji odnaleźć.

Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchałem wystąpień programowych Ryszarda Kalisza, Zbigniewa Matuszczaka, Katarzyny Piekarskiej, Pauliny Więckiewicz, Marka Siwca oraz rzecz jasna Grzegorza Napieralskiego.

Kocykiem, który miał przykryć program SLD, tkanym przez tkaczki: Witolda, Bartosza i Dariusza była konferencja z udziałem Donalda. Niestety słabość kręgosłupów w/w Panów spowodowała, że tkanina jest zbyt słaba i przepuszcza założenia programowe. 

Liczę, że te wybory pozwolą odsiać plewy i docenią ludzi o ugruntowanych poglądach. Liczę na to, że wiatr historii wreszcie pozrywa chorągiewki i przeniesie je w niebyt historii.

 

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.