komentarz do artykułu GW

Przed chwilą wróciłem ze spotkania z przedstawicielami rodziców dzieci uczęszczających do  szkół które nadal maja być poddane likwidacji. Przypomnę tylko list otwarty do prezydenta http://sld.olsztyn.pl/?p=900 dziwią mnie słowa wiceprezydenta – jeśli Pan sobie tego życzy napiszemy do Pana pismo które w nagłówku będzie miało słowo „protest” po zapoznaniu się z materiałami ze spotkań twierdzę, że słowa rodziców to był protest, uwagi poparte argumentami. Obecnie prowadzimy działania weryfikujące zarówno dane z ratusza jak i dane od rodziców. Po zapoznaniu się z faktami przed weryfikacją stawiam werdykt rodzice 1 ratusz 0.

Jeśli wiceprezydent nazywa to konsultacjami – jutro poproszę o protokoły ze spotkań zgodnie z uchwałą Rady Miasta – przyczyną skargi na prezydenta.
Obecne działania Ratusza to nic innego jak arogancja władzy! Informacja o tym jak powinny wyglądać konsultacje – http://www.zacisze.olsztyn.ayz.pl/?p=613
Pozostaje otwartym pytaniem co jest celem działań ratusza – oszczędności czy likwidacja szkół. Konsultowana była likwidacja szkół – czyli rozmydlanie sprawy.

Działania zmierzające do połączenia szkół w południowej części Olsztyna to niszczenie dorobku pedagogicznego placówek. Działania mające na celu równanie w dół. Na osłabianie systemu edukacji zgody nie nie ma ani rodziców, ani uczniów, ani środowiska pedagogów. Nie ma też zgody na ogłupianie społeczeństwa. Konsultujemy wspólne działanie – mające na celu ocalenie poziomu nauczania i bezpieczeństwa uczniów w szkołach.

Komentarz pod artykułem GW dotyczącym rozmydlania prawdy przez ratusz

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.