Interpelacja w sprawie OBO

195/SLD/2014
Sprawa OBO

Pan Jan Tandyrak
Przewodniczący Rady Miasta Olsztyna

Szanowny Panie Przewodniczący składam na Pana ręce interpelację w sprawie korekty procedury OBO, drogą elektroniczną ze względu na napięcia jakie wokół sprawy narastają.

Pan Piotr Grzymowicz
Prezydent Miasta Olsztyna

Szanowny Panie Prezydencie zwracam się do Pana z prośbą o ponowne przeanalizowanie zarządzenia nr 172 w sprawie OBO, zapisy dotyczące domniemanego terminu powołania Zespołu Koordynującego, sposobu rozpatrywania składanych wniosków budzą zastrzeżenia społeczników, ktorzy aktywnie prowadzą dyskusję w internecie – niestety dyskusję nad procedurami a nie merytoryką wniosków.

Ze względu na złożoność tematów, szerokie spektrum poruszanych dziedzin i ilość wniosków oraz sztywne zepisy, krótkie terminy proszę o przeanalizowanie możliwości zmian w zarządzeniu. Ze zdziwieniem obserwuję biurokratyczne zacięcie biorących udział w dyskusji, jestem orędownikiem upraszczania procedur i bazowania na wiedzy i wzajemnym zaufaniu.

Mając na uwadze szereg niepotrzebnych emocji, konieczność uspokojenia dyskusji i przywrócenie jej na właściwe tory zwracam się do Pana z prośbą o priorytetowe potraktowanie sprawy.

Pozostając do dyspozycji

 

 

Krzysztof Kacprzycki
krzysztof@kacprzycki.pl
tel: +48 516 350 077
www.krzysztof.kacprzycki.pl

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.