Co zrobić w II turze 1 marca

Na pytanie co zrobić w niedzielę 1 marca – odpowiedź jest bardzo prosta – pójść na wybory!!!

Jak już dotrzemy do lokalu wyborczego nie zważając na deszcz, śnieg, utrudnienia i inne przeszkody trzeba podjąć decyzję – zagłosować.

Jako wyborcy mamy trzy możliwośći:

1. Zagłosować – poprzeć program Piotra Grzymowicza (wrzucić kartę do głosowania do urny)

2. Zagłosować – poprzeć program Krzysztofa Krukowskiego (wrzucić kartę do głosowania do urny)

3. Postawić dwa X – przy każdym nazwisku kandydata jeśli nie znajduje się choć cienia zaufania do programu wyborczego i do wiarygodności kandydata, że dołoży starań by program zrealizować.

Teraz mamy wszystkie możliwości demokratycznego wyboru.

Ja osobiście po zapoznaniu się z programem wyborczym P.Grzymowicza i K.Krukowskiego i obserwacji wypowiedzi, rozmów z kandydatami skłaniam się ku programowi przedstawionemu przez Piotra Grzymowicza – identyfikuję się z budową społeczeństwa obywatelskiego. Będę wspierał działania mające na celu aktywizację mieszkańców Olsztyna.

Będę wnikliwie obserwował i podejmował działania by program był realizowany. Podejmę pewne ryzyko, zagłosuję na Piotra Grzymowicza – będę bacznym obserwatorem tego co się dzieje w ratuszu. Popierając program a nie osobę – mam pełne prawo do tego by nadzorować jego realizację!!!

Oddam głos na Grzymowicza i będę pilnował by program, który ten kandydat przedstawił był realizowany!!!

W ramach sprostowań pblikacji medialnych – SLD popiera program wyborczy a nie osoby!! Po długich debatach stwierdziliśmy, że Piotr Grzymowicz ma szansę zrealizować program. Będziemy bacznie obserwować to co się dzieje i konstruktywnie krytykować podejmowane w ratuszu decyzje. Nie będzie litości!!  Poparcie programu, udział w wyborach daje nam takie prawo – z tego prawa będziemy korzystać!!

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather