co daje zbieranie podpisów?

Warto zadać sobie pytanie – Dlaczego zbierać osobiście podpisy poparcia ?? . Odpowiedź jest banalna i pięknie wpisuje się w jedno z haseł kampanii wyborczej ” Czas na zmiany, czas skończyć z arogancją władzy!” Przyznaję, że ciężko było zbierać podpisy. Ciężko było skłonić mieszkańców miasta by w przepełnionym dniu zatrzymali się i poświęcili chwilę na to by porozmawiać i złożyć swój podpis poparcia. Skuteczność działania zależna była nie tylko od miejsca w którym się zbierało podpisy, ale również od pory dnia.  Dziękuję Wszystkim, którzy udzielili mi poparcia, dziękuję również tym Wszystkim, którzy znaleźli czas by ze mną porozmawiać, podzielić się swoimi uwagami, problemami itd.

Ja w tej kampani chcę również zmienić podejśćie władzy do mieszkańców i mieszkańców do władzy.

Najwięcej radości sprawiały mi wizyty w Państwa domach, rozmowy przy zakupach, rozmowy na ulicach. Dziękuję za życzliwe traktowanie i merytowyczne rozmowy. Martwi mie natomiast to, że mieszkańcy Olsztyna szuflatkują polityków, ja teraz płacę za błędy innych – obiecuję zmienić olsztyńską scenę polityczną. Czas by była ona przejrzysta i zrozumiała dla mieszkańców.

Będzie to niezmiernie trudne, ale przy Państwa udziale to możemy zmienić.

Dziękuję za to wszystko co mnie spotkało w trakcie zbieraia podpisów – to piękna i dobra szkoła demokracji.

Ogromne podziękowania również dla Sztabu Wyborczego i moich przyjaciół, dziękuję, że nie opóściliście mnie, że razem walczyliśmy aż do szczęśliwego końca.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.