4 lutego

Dzień skończył się bardzo ciekawym akcentem ;-). Dziś postanowiłem zmienić trochę bieg kampanii – ubarwić ją trochę, wprowadzić kilka nowych elementów. Poklepywanie się po plecach polityków w Olsztynie już mi zbrzydło!. Zadałem na konferencji prasowej pytanie otwarte, postawiłem je nie tylko kandydatom, ale również ich sztabom – co dany kandydat zrobił dla naszego miasta przez ostatnie 2 lata ??. Co zrobili kandydaci dla mieszkańców Olsztyna.

Co mnie w tej kampanii niezmiernie cieszy to fakt, że wszyscy kandydaci korzystają z dobrych wzorców – korzystają z programu wyborczego jaki SLD przedstawiło już w listopadzie 2008r. Utwierdza to mnie w przeświadczeniu, że w kwietniu ubiegłego roku organizacja miejska obrała właściwy kierunek.

Dziś tez należą się podziękowania 2 kandydatom na prezydenta – za to, że zgodzili się na zmianę kolejności wylosowanej – jadąc do Radia Olsztyn utknąłem w korku, zabierałem głos ostatni.

Ciekawie wyglądała też moje podróż po mieście z dziennikarzem z GO, porozmawialiśmy o układzie komunikacyjnym miasta. Jest jeden wniosek mój samochód wygląda jak olsztyńskie ulice; strasznie dziurawy, ale zawsze prowadzi do celu. Komfortu brak ale jest 🙂

Dziękuję za pytania zadawane poprzez pocztę tradycyjną i elektroniczną – staram się odpowiadać na wszystkie pytania nawet te najtrudniejsze. Pytania proszę kierować na sztab@kacprzycki.pl.

Pozdrawiam
Krzysztof Kacprzycki

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.