wyrzucić kanapę

Wyrzucić kanapę z SLD pozbyć się balastu jakim są dla nas członków SLD „lewicowcy” z kanapowych partyjek i grup wzajemnej adoracji. Takie jest moje stanowisko po przeczytaniu stanowiska kolegi z SLD.

SLD nie może się uśmiechać do nazwisk, które kiedyś były w SLD a teraz nie potrafią zrozumieć przemian w naszej partii, nie potrafią już pracować w zespołach, nie potrafią reprezentować mieszkańców, nie potrafią się wznieść ponad wielkość swojego nazwiska. Układami rozbijają SLD bo tylko osłabiając SLD mogą jeszcze coś znaczyć. Szanowni Panie i Panowie – dawni koledzy nie tędy droga! SLD stać na to by iść samodzielnie, stać jest nas na to by być z mieszkańcami miast, miasteczek i wsi, nam w przeciwieństwie do was nie są potrzebne kanapy i salony – nam są potrzebni ludzie i my ludziom.

Zabierzcie te swoje 2% poparcia my sobie bez tego poradzimy! Będziemy dalej pracować z mieszkańcami, będziemy robić swoje! Puste salony beze ludzi zostawiamy wam.

Nie możemy się bratać z tymi, co na nas plują, nie możemy się bratać z kimś kto uważa SLD za juczne zwierze  na którego plecach można wjechać na salony.

JA MÓWIĘ STOP DALEJ NA NASZYCH PLECACH NIE ZAJEDZIECIE!!!

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.