Wody zalewające chodnik przy ulicy Bukowskiego

Zwracam się do Pana Prezydenta z wnioskiem o wyjaśnienie dlaczego nie rozwiązano jeszcze problemu z wodami gruntowymi, które zalewają chodnik na ulicy Bukowskiego. Osobiście problem zgłaszałem wiele miesięcy temu poprzez aplikację Bezpieczny Olsztyn – uzyskałem informację zwrotną że sprawa jest znana. Zatem teraz publicznie pytam Pana Prezydenta co w tej sprawie zostało zrobione? Istnieje gwarancja na wykonane roboty budowlane (dofinansowane przez UE), pełniony nad inwestycją był zarówno nadzór inżyniera kontraktu jak również kierownika budowy. Projektant rozwiązania technicznego posiada stosowane ubezpieczenie i ponosi odpowiedzialność za projekt.

Udostępniam zdjęcia przesłane przez mieszkańców

   
Oblodzenie chodnika Nieustanne zalewanie chodnika

Nie proszę o ekspertyzy w tej sprawie (bo mając przykre dotychczasowe doświadczenia) albo nie zostaną mi udostępnione albo będzie żądane bym mimo sprawowania mandatu radnego w imieniu i na rzecz mieszkańców Olsztyna – będzie utrudniało się do nich dostęp albo żądało opłat.

To Pana jako Prezydenta odpowiedzialność za funkcjonowania miasta, skoro utrudnia się dostęp do dokumentów (mógłbym posiadając stosowaną wiedzę zaproponować rozwiązanie) oczekuję zatem pełnej informacji – mając na uwadze zarówno odpowiedzialność za finanse publiczne (zapłacono z pieniędzy za bubel, opłacano kierownika projektu, inżyniera kontraktu i dokonano odbioru) – oczekuję doprowadzenia sprawy do należytego stanu.

Facebooktwitterlinkedinby feather
Facebooktwitterlinkedinby feather

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *