w drodze do #ParkZacisze w Olsztynie

Drodzy Sąsiedzi!

 

Kolejny etap rozwoju, poprawy jakości życia mieszkańców mamy za sobą (zakończenie budowy miejsc parkingowych i utwardzenia odcinka ul. Złotej). Od momentu zakończenia głównych praz – budowy zabudowy wielorodzinnej i zasiedlenia minęło już wiele lat. Dzieci stale rosną i skromne place zabaw są już niewystarczającą formą spędzania wolnego czasu. Poprzez podejmowane w 2016 roku działania udało się przygotować teren Parku Zacisze (obszar pomiędzy ulicami Bukowskiego-Bartąska-Antonowicza-Firszke) do stopniowego zagospodarowywania. Drzewa i nadmierne zakrzaczenie udało się usunąć, a w okresie od wiosny do jesieni utrzymywać w kulturze okrywą roślinną. Podjęte działania przez Radę Osiedla Generałów powinny skutkować wiosną 2017 roku ustawieniem bramek do piłki nożnej na części zagospodarowanego terenu. Podejmowane z mojej strony działania zmierzają do opracowania koncepcji kompleksowego zagospodarowania tego terenu o powierzchni ponad 25000m2.

Zapraszam do składania wniosków, propozycji i potrzeb jaki ten teren ma spełniać by był należycie wykorzystany i zagospodarowany, by mieszkańcy naszego osiedla mogli w godnych warunkach i zgodnie z oczekiwaniami spędzać wolny czas. By pewne działania przyśpieszyć i sukcesywnie podejmować działania, by nie zaprzepaścić wytężonej pracy i trudu jaki włożyliśmy w utrzymanie tego terenu organizuję zbiórkę środków – środków które można wpłacać na specjalne konto obsługiwane przez portal https://zrzutka.pl/hxwxhc lub bezpośrednio na konto 27 1750 1312 6881 9505 5491 7331 tytułem Park Zacisze w Olsztynie.

Uwagi, oczekiwania, wnioski i sugestie można kierować bezpośrednio na adres poczty elektronicznej: krzysztof@kacprzycki.pl , kontaktując się pod numerem +48 516 350 077, lub poprzez najpopularniejsze portale społecznościowe https://www.facebook.com/krzysztof.kacprzycki/ lub https://twitter.com/kacprzycki – informacje o działaniach opisane są również na moim blogu pod adresem http://krzysztof.kacprzycki.pl/

Dotychczasowe zabiegi przeprowadzone na terenie Parku Zacisze wraz nadejściem śnieżnej zimy umożliwią przyjemne spędzenie czasu na zabawie – zjazdy z górki na sankach, nartach itp.

Pozostając do dyspozycji informuję również, że z początkiem 2017 roku ulica Bartąska wróciła pod zarząd Powiatu Olsztyńskiego co może pogorszyć jakość zimowego utrzymania a w wyniku tego z utrudnieniami w komunikacji publicznej – nowoczesne autobusy po zaspach nie przejadą.

 

Życząc pomyślności w 2017 roku

Facebooktwitterlinkedinby feather
Facebooktwitterlinkedinby feather

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *