upał nie zwalnia od pracy

niesprzyjające warunki pogodowe nie zwalniają mnie od pracy – pracy jaką trzeba sumiennie wykonać. Już kilka miesięcy temu zrodził się pomysł by nie wywarzać otwartych drzwi, by nie wymyślać samemu koła – ale najzwyczajniej w świecie odpytać mieszkańców Olsztyna – czego tak naprawdę oczekują od władz miasta, by było wreszcie jasne nie to czego chce władza -ale to czego chcą mieszkańcy. Ważne by przeprowadzić proces sumiennie i opracować wnioski.

Informacja dziś trafiła na SLD.Olsztyn.pl jest już zarys ankiety – ale nie można popełnić kolejny raz tego błędu jaki w Olsztynie był wielokrotnie popełniany – tu zawsze władza wymyśla swój plan i przekonywuje mieszkańców do tego, że ma świetny plan. Że ona wie co dla nas jest najważniejsze. Było tak też w przyspieszonych wyborach na Prezydenta Olsztyna – lekarstwem na cały bałagan miały być plany miejscowego zagospodarowania przestrzennego – czy były wystarczy spojrzeć za okno.

Proszę zatem o pomoc – by to o co będę Was pytał osobiście, poprzez www, Facebook, Blip itp – było jak najlepsze i dokładnie takie jak oczekujecie. Czekam na Wasze propozycje pytań do ankiety – sugestie tego co was najbardziej interesuje.

Czekam na maile Krzysztof@Kacprzycki.pl bądź komentarze.

Bookmark and Share

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.