strefa płatnego parkowania

interpelacja w sprawie odpowiedzi na zapytanie składane na kwietniowej Sesji w sprawie interpretacji przez ministerstwo w sprawie oznakowania stref płatnego parkowania.

22/SLD/2015- prośba o wyjaśnienie – ocenę olsztyńskiej strefy płatnego parkowania pod kątem zgodności z interpretacją przepisów wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

            Zwracam się do Pana z prośbą o przedstawienie informacji, oceny zgodności oznakowania strefy płatnego parkowania z wytycznymi przedstawionymi w interpretacji wydanej przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w piśmie z 14 kwietnia 2014 roku. W piśmie tym jednoznacznie określono zasady oznakowania miejsc i samej strefy. W piśmie tym jednoznacznie określono różnicę pomiędzy strefą a miejscem wyznaczonym do parkowania, które powinno być jednoznacznie określone za pomocą znaku D-44 oraz znakami pionowymi i poziomymi.

Obserwacje pozwalają jednoznacznie stwierdzić, że w Olsztynie parkowanie, pobieranie opłat za parkowanie odbywa się niezgodnie z przedstawionymi wytycznymi. Proszę zatem o dokonanie oceny i przedstawienie planu dojścia do stanu zgodnego wytycznymi.

 

treść interpretacji przepisów dostępna pod adresem: http://www.slideshare.net/trojmiastopl/pismo-ministra-interpretacja-spp

lub poniżej

pismo-ministra-interpretacja-spp-1-638 pismo-ministra-interpretacja-spp-2-638

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.