przerzucanie winy

Poniżej komentarz do artykułu w Gazecie Wyborczej – radni z PO podejmują próbę wybielania się.

By się nie powtarzać – wszystko zostało w tej sprawie powiedziane.

Co do odpowiedzialności politycznej = większą mają Radni PO – dostali projekt mojego autorstwa już 4 lipca 2008 roku. Zapis jaki powinien się znaleźć jest też zawarty w decyzji UOKiK.

Kopij wklej radni powinni potrafić. (to celowa zgryźliwość, skoro radni nie znają ustawy o samorządzie gminnym – tam jest zapisane że radni mogą przedłożyć projekt uchwały pod obrady)
Utwierdzam się w przekonaniu, że głosowanie za odwołaniem Rady Miasta było słuszną decyzją.

A teraz przypomnę dziennikarzom fakt z kampanii wyborczej na prezydenta Olsztyna – proszę odsłuchać nagranie i sprawdzić t co powiedział kandydat Piotr Grzymowicz – obiecał rozwiązać ten problem, a na obietnicy się skończyło.

Pierwsza decyzja w tej sprawie to było zamazanie obrazu poprzez zmianę Mg na M3 (oficjalną miarą ilości odpadów podawaną w ustawie jest MG) a tak na przelicznikach ludziom zrobiło się wodę z mózgów

oda radnych wymagam tego by znali swoje obowiązki i przypomnieli pisma jakie otrzymali, a od Prezydenta by swoje wyborcze obietnice wypełniał.

Jeśli ktoś dysponuje pełnym zapisem konferencji proszę o udostępnienie odniosę się do nieprawdy jaka została tam zawarta. Słyszałem trochę w radiu Olsztyn – jednak nie ma tego na www.RO.com.pl

czekam na polemikę – przypomnę że to PO miało w 2008r pełną władzę w Olsztynie i pełną wiedzę, którą dostarczałem osobiście z pismem przewodnim, nawet z gotowym projektem uchwały. Sprawa ciągnie się od 2007 roku – wówczas to wspólnie z Młodymi Demokratami zorganizowaliśmy debatę publiczną na ten temat i to w Ratuszu!.

O całych działaniach Radni byli informowani stale również przez inż. Piotra Kowalskiego.
Jako społecznik i polityk nie pozwolę, by teraz Radni, którzy są osobiście za ten stan rzeczy odpowiedzialni umywali rączki!

Cóż robią w Radzie Miasta skoro korekty uchwały nie potrafią przegłosować ?? Przypomnę, że planu gospodarki odpadami nie potrafili również wypocić, nie potrafili przyjąć właściwego sprawozdania z gospodarki odpadami, nie potrafią skorygować tak prostej uchwały – nawet kiedy korekta była w głosowaniu, korekta, którą zaskarżyłem do Wojewody

Zachęcam do doczytania w sprawie śmieci. Dokumenty jakie trafiły do ratusza w tej sprawie chętnie udostępnię.

radni się budzą gdy wybory się zbliżają? Czy mieszkańcy dadzą się kupić na piękne słówka, czy powiedzą wreszcie w Olsztynie sprawdzam??

Na to pytanie poznamy odpowiedź już w listopadzie

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.