Onet o wyborach

Krzysztof Kacprzycki ma 41 lat, posiada wyższe wykształcenie. W 2017 roku ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na kierunku Ichtiologia i akwakultura. W Olsztynie znany jest głównie z działalności społecznej i samorządowej. Obecnie zasiada w olsztyńskiej radzie miasta z ramienia SLD, radnym był także we wcześniejszych kadencjach.

Krzysztof Kacprzycki – start w wyborach

W 2009 roku Kacprzycki wziął udział w przedterminowych wyborach na prezydenta Olsztyna, które odbyły się w związku odwołaniem poprzedniego włodarza miasta Czesława Małkowskiego. Był jednym z sześciu kandydatów. Po nieudanym starcie zrezygnował z funkcji szefa lokalnych struktur SLD. W tegorocznych wyborach rada miejska SLD ponownie rekomendowała Krzysztofa Kacprzyckiego jako kandydata tej partii do wyborów prezydenckich w Olsztynie.

Aktywny radny

Krzysztof Kacprzycki to jeden z najbardziej aktywnych radnych w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. Słynie m.in. z pomysłowości i troski o przyrodę. Niedawno z dwójką wspólników założył spółkę Ecitybike i chce wdrożyć w Olsztynie pionierskie rozwiązanie komunikacyjne. Ma ono polegać na udostępnieniu elektrycznych rowerów mieszkańcom Olsztyna i innych sąsiednich miejscowości. Wszystko ruszy, jeśli przedsiębiorcom uda się zdobyć dofinansowanie.

podaję za Onet.pl

Wszytko rozstrzygnie się przy urnach.

Facebooktwitterlinkedinby feather
Facebooktwitterlinkedinby feather

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *