odpowiedzi na sierpniowe interpelacje

 Jako Radny otrzymuję coraz więcej dokumentów, to pokazuje, że zbliża się wrześniowa sesja Rady Miasta.

Oto jakie odpowiedzi wpłynęły na sprawy poruszane między sesjami jak i te z samej sesji:

  • z dnia 30/08/2011 -odpowiedź w sprawie targowisk miejskich, konkursów kulinarnych. Targowiska opisano kompleksowo, Prezydent nie podjął piłeczki związanej z olsztyńskim konkursem kulinarnym.
  • z dnia 30/08/2011 – odpowiedź w sprawie mniejszości narodowych i etnicznych. Jest osoba, która się tym zajmuje – czeka ją zapewne weryfikacja ze strony mniejszości.
  • z dnia 06/09/2011 – w sprawie Street Wars 3 – opis procesu otrzymałem, ale Prezydent nie odniósł się co do osoby, która mogłaby wspierać organizatorów imprez masowych.
  • z dnia 14/09/2011 – w sprawie inwestycji w ramach PPP chcemy zorganizować. Jak chce się współpracować z państwami naftowymi to trzeba im dać szansę inwestycji. Propozycje są raczej słabe, nic górnolotnego, wizjonerskiego. Co ważne nic nie ma o sprzedaży Hotelu i ośrodka.
  • z dnia 09/09/2011 – w sprawie ulg i przejazdów osób niepełnosprawnych. Mają być dyskusje ze środowiskami i wypracowanie nowych przepisów.
Teraz chwilę trzeba iść spać, projekt uchwały w sprawie zmian opłat za przedszkola gotowy, skoro świt napiszę uzasadnienie.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.