medialny szum

Podjęliśmy rozmowy z Zenonem Porcykiem dostrzegając jego wkład w rozwój SM Pojezierze. Internetowe wydanie Gazety Wyborczej opublikowało odbiegający od rzeczywistości, nacechowany negatywnie sondaż. Podjąłem interwencję w sprawie mając na uwadze możliwą współpracę z byłym Prezesem SM Pojezierze. Oto teść wpisu pod materiałem;

Ja się zapytam Wydawcy dziennika – bo nie wiem jakie jest stanowisko Gazety, a chcąc skorzystać z zapisów prawa prasowego muszę się upewnić jaka jest zdaniem redakcji wersja zarzutów wobec Zenona Procyka. Proszę o informację o źródle – jeśli to pomyłka proszę o sprostowanie. Jeśli nie oficjalny monit w tej sprawie zostanie do redakcji skierowany wobec pomyłki przy której jest publikowane również moje nazwisko. Sądzę, że działania Wydawcy nie mają znamion uskuteczniania potocznego stwierdzenia czwartej władzy.

Proszę o ustosunkowanie się wobec informacji jakie zostały zawarte w Rzeczpospolitej z lipca br.

Podane w RP dane i w GW znacząco odbiegają od siebie a mniemam, że mówią o tej samej osobie. Zatem jak na wstępie proszę o wyjaśnienia. Stwierdzenia 'pomagać demokracji’ a fałszować wybory dzieli ogromna przepaść.

Pozwala nam to sądzić, że idąc Państwa tropem wszyscy uczestnicy wyborów samorządowych otrzymają z Państwa strony zarzuty, a wobec polityków, którzy z samej natury rzeczy zachęcają do udziału w wyborach będziecie Państwo wyciągać konsekwencje.

Nadmieniam, że Konstytucja RP daje nam prawo wyboru i przywilej czynnego udziału zarówno w głosowaniu jak i w kandydowaniu. Licząc na Państwa ustosunkowania się do sprawy. Pozostaję do dyspozycji

Czytelnik internetowego wydania Gazety.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.