koniec kampanii

 Już za 3 kwadranse koniec kampanii wyborczej – kilka słów podsumowania. Najpierw coś, co strasznie mnie rozsierdziło w tym całym zamieszaniu – publikacja internetowego wydania Gazety Wyborczej o prywatyzacji przedszkola na osiedlu Generałów. Ta sprawa będzie jednym z priorytetów, zaraz po zakończeniu ciszy wyborczej. Nie lubię być nabijany w butelkę, ta cała sytuacja wskazuje na to, że Wiceprezydent chce już na butelce zakręcić korek.

Dziś też ostatnie chwile na poprawienie ustawionych ogłoszeń wyborczych. Moje okazały się bardzo podatne na „huraganowy wiatr”. Poprawki dokonane, ciekaw jestem nagrań z miejskiego monitoringu – kto robił za wiatr.

Ostatnie chwile kampanii to też czas na podziękowania dla członków SLD, sympatyków i przyjaciół. Dziękuję wam serdecznie, że wytrwaliśmy do końca, dziękuję za wasz poświęcony czas i ciężką pracę.

Następny tydzień to czas podsumowań. Do miłego zobaczenia, już od poniedziałku wracamy do ciężkiej pracy.

Szczególne podziękowania dla samych Kandydatek i Kandydatów na listach SLD  – ciężka praca już za nami, czekamy na rezultaty – dziękuję za wspólną pracę.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.