W dniu imienin.

W dniu imienin piszę pierwszego posta na tym blogu. Wielokrotnie ze względu na zainteresowanie życiem miasta zabierałem głos na forach internetowych, w komentarzach do wypowiedzi. Czas nastał na to, by za pomocą mediów elektronicznych przekonać internautów do tego, że warto chwilę poświęcić by poprawić jakość życia w naszym otoczeniu.
Wiem, że nie wszystkim jestem znany zatem Krzysztof Kacprzycki – przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Olsztynie lat 31. Żyję w Naszym mieście od 1998r.

Na blogu będę starał się przekonać mieszkańców Olsztyna, że warto jest poświęcić odrobinę prywatnego czasu na to by być dumnym z tego, że jest się mieszkańcem Olsztyna. Dzisiejsze Gazeta Olsztyńska podała informację o konferencji prasowej SLD.
Odniosę się tu do wypowiedzi pełniącego obowiązki Prezydenta Pana Tomasza Głażewskiego: ” Jeśli chodzi o rekordy to Kacprzycki bije wszelkie rekordy” – mam nadzieję, że ta wypowiedź PO Prezydenta to nie kolejna próba ograniczenia praw mieszkańców, to nie kaganiec na demokrację.

Przewodniczącemu SLD w mieście i członkom organizacji bardzo zależy na tym, by Olsztyn rozwijał się i by płynęły z tego faktu korzyści dla wszystkich mieszkańców.

Kończąc pierwszy post postawię kilka tez, pytań, które w późniejszych wypowiedziach będę rozwijał:
1. Miasto to system naczyń połączonych – zator w jednym miejscu doprowadza do destabilizacji przepływu.
2. Działania niesprzyjające mieszkańcom powodują wypływ mieszkańców poza miasto, a z nimi wypracowane podatki trafiają do portfela innych samorządów.
3. Co można robić w Olsztynie, a co należy zrobić?.
4. Kto rzeczywiście bierze odpowiedzialność za to co dzieje się w mieście?

C.D.N
Pozdrawiam
Krzysztof Kacprzycki

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.