dziś Rada Krajowa SLD

 Na Razbrat w Warszawie dziś będzie jedno z ważniejszych spotkań, od ustaleń jakie zapadną zależy przyszłość lewicy w Polsce. Tak jak jestem pewien, tego, że to spotkanie się odbywa – to moje przekonanie graniczące z pewnością pozwala mi twierdzić, że odbywające się dziś rozmowy na politycznych szczytach są niezmiernie trudne zarówno dla kierownictwa partii jak i wyczekiwane przez członków SLD.

Spotkania powyborcze jakie się odbyły w Olsztynie 19/10/2011 oraz 24/10/2011r dają obraz odczuć na tzw dołach partyjnych. Polityczne katharsis w Olsztynie nastąpiło, musimy sobie poradzić z niespełnionymi ambicjami, musimy się uporać z brakiem zaspokojenia potrzeby sukcesu.

To co nas w pewnej mierze gnębi tu lokalnie w Olsztynie wielokrotnie spotęgowane występuje w centrali ugrupowania. Na Rozbrat dziś będzie skupiony wzrok nie tylko mediów ale i oczekiwania członków i sympatyków SLD, że to właśnie dziś nastąpi odbicie od dna i kiełkująca nadzieja na lepsze polityczne jutro będzie rosnąć.

Do ciężkiej pracy jesteśmy gotowi, teraz trzeba uruchomić front robót – kto wygra polityczny przetarg na polityczną inwestycje – wieczorem się dowiemy jak będzie wyglądała procedura przetargowa, co będzie przedmiotem inwestycji. Najbliższe dni/tygodnie pozwolą napisać dobry SIWZ a później to ogłoszenie przetargu, termin składania ofert, wyłonienie wykonawcy i cały proces inwestycyjny. Odbiorem robót będą najbliższe wybory do PE i samorządowe w 2014r.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.