Drodzy sąsiedzi!

Po czterech latach pracy w Radzie Miasta nadszedł czas wyborów, sprawdzenia, czy to wszystko co robiliśmy zasługuje na kontynuację. Przez te lata udało się doprowadzić do budowy przedszkola na Osiedlu Generałów, a co więcej udało się też zniwelować zapędy do prywatyzacji tej placówki. Mamy wreszcie dojazd bezpośredni do centrum (autobus 36) oraz możliwość obsługi naszego osiedla przez duże autobusy komunikacji publicznej (wybudowane rondo w Bartągu, które umożliwia zawracanie). Wielokrotnie monitorowałem sytuację stanu Bartąskiej i chodnika – o czym starałem się stale informować poprzez portale społecznościowe i prowadzonego od wielu lat bloga pod adresem www.Krzysztof.Kacprzycki.pl. W trakcie pracy w Radzie Miasta złożyłem ponad 200 zapytań i interpelacji – by poprawiać jakość życia nie tylko na terenie naszego osiedla ale i w całym mieście. Naciski i działania Rady Osiedla Generałów, której mam przyjemność przewodniczyć, doprowadziły do skutecznego wykonania objazdów na czas remontów przez Bartąg i Brzeziny. Umowa z wykonawcą oświetlenia Bartąskiej jest już podpisana i pierwsza część będzie gotowa wraz z początkiem grudnia br.

Niestety nie wszystko udało się doprowadzić do szczęśliwego finału. Nadal nie rozwiązano problemu zniszczonej drogi z płyt łączącej Zacisze z Tęczowym Lasem, również stan Bartąskiej stale się pogarsza! Nie można doprowadzić do ponownego jej zniszczenia! Wraz z wybudowaniem linii tramwajowej drogowcy planują zlikwidować linię 36, mimo faktu, że jest to jedna z bardziej dochodowych linii MPK! Będzie wymagało to od nas efektywnej pracy. Stoimy przed ważnym zadaniem – budowa parku Zacisze! Jest na ten cel zabezpieczony teren, a studenci z UWM przygotowali kilka koncepcji zagospodarowania – trzeba działać!

Obwodnica odetnie część Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej – teren ten idealnie nadaje się do zagospodarowania, „pod nosem” mamy też jezioro. Potrzeba współpracy z gminą Stawiguda by te tereny były czyste, bezpieczne i przyjazne również dla mieszkańców Zacisza.

Zawsze pojawiają się trudności, przeciwności losu, które przy Waszej pomocy udawało się przezwyciężyć. Za całe udzielone mi wsparcie bardzo dziękuję, w chwilach zwątpienia pozwalało mi dążyć do celu!

Proszę poświęćcie czas 16 listopada na dotarcie do lokalu wyborczego. Wasz głos da możliwości sprawcze do realizacji nowych zamierzeń i dokończenie tego co rozpoczęte. Każdy głos ma znaczenie. Startuję z list KWW Andrzeja Ryńskiego – kandydata na Prezydenta Olsztyna, którego rekomenduję Waszej uwadze.

Każdy głos ma znaczenie, każdy głos jest ważny – dlatego proszę Was idźcie na wybory! Proszę zarekomendujcie również kandydatów z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Andrzeja Ryńskiego „Olsztyn przyjazny ludziom” swoim znajomym, sąsiadom – mieszkańcom Olsztyna.

Stoi przed nami szereg wyzwań, a z Prezydentem Andrzejem Ryńskim i radnymi z list KWW jesteśmy w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom.

Nie zawiodłem jako Przewodniczący SLD, nie zawiodłem jako przewodniczący Rady Osiedla, nie zawiodłem jako Prezes Stowarzyszenia Zacisze to i nie zawiodę jako Radny Miejski!

Liczę na Wasz głos!

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.