Czas na zmiany

Hasło w mojej kampanii wyborczej to „Czas na zmiany” Nasze miasto wymaga zmian, zmian wymaga podejście wyborców do władzy i władzy do wyborców. Czas skończyć z arogancją władzy, czas zmienić zasadę „władza wie lepiej”. Czas rozpocząć dialog społeczny, czas by Prezydent miasta wiedział co się dzieje w mieście i wiedział jakie problemy mają mieszkańcy. Czas to zmienić i ja to zmienię.

Czas zmienić podejście do koncepcji komunikacji w Olsztynie, czas przestać budować wciąż nowe sygnalizacje świetlne, to tylko podraża koszty funkcjonowania przewoźników, to utrudnia życie kierowcom, to nam wszystkim kradnie czas i pieniądze. 

Czas ułożyć koncepcję rozwoju sieci komunikacyjnej w Olsztynie, czas działać perspektywicznie, czas zacząć działać – markowanie działań i łatanie dziur – to za mało, nikt nie wie w jakim kierunku zmierzamy. 

Ja podjąłem trud, rozpocząłem dyskusję nad kierunkami rozwoju głównych arterii komunikacyjnych w Olsztynie. Wspólnie z młodzieżą i specjalistami opracowaliśmy koncepcję.  Wiem, że w trakcie dalszej współpracy i rozmów stworzymy ambitne i przyszłościowe założenia rozwoju infrastruktury komunikacyjnej w Olsztynie z uwzględnieniem planów rozwoju miasta, z uwzględnieniem potrzeb nie na dziś – tylko by wybiec w przyszłość i uchronić mieszkańców przed „za małymi butami” które władze miasta wciąż w materii komunikacji nam fundują.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.