Ankieta

Są dwie metody pracy przy układaniu programów, wizji, celów długofalowych. Pierwszy – wymyśleć coś samemu – opakować i sprzedawać jak ciepłe bułeczki. Bądź przeprowadzić długotrwały i żmudny proces  ankietowani i pytania mieszkańców, pasjonatów, turystów i tych wszystkich, którym na Naszym mieście zależy.

W wyniku dotychczasowych działań przeprowadziliśmy burzę wśród znajomych, przyjaciół i członków organizacji. Okazało się, że obszar wymagający zmian, interwencji i poprawek jest tak ogromny, że na tym etapie kształtowania programu – długofalowej wizji ubieranie ankiety w szczegółowe pytania byłoby ograniczeniem. Posłużyłem się standardową metodą SWOT – teraz czas na ankietowanie. Liczę, że każdy z odrobiną woli będzie skłonny wypełnić ankietę w czasie do 5 minut!. To naprawdę niewiele jeśli te 5 minut ma zaważyć o naszej przyszłości.

Apeluję zatem do wszystkich – by zapraszali znajomych do wypełniania ankiety, by przekazywali dalej informację o podjętym działaniu. Metody różne SMS, opis na komunikatorach, w rozmowie, e-mailem, poprzez linki na portalach społecznościowych.

Uprzedzając jedno z pytań – dlaczego taka forma – dlatego by nie ograniczać, by dotrzeć do wszystkich zainteresowanych losem miasta, by stworzyć soczewkę w której będą mogły się skupić Nasze wszystkie oczekiwania co do przyszłego wyglądu Olsztyna.

Większość z nas chce traktować Olsztyn jako swoje miejsce na ziemi – warto poświęcić pięć minut na to by przybliżyć się do spełnienia marzeń o tym, by Olsztyn był miastem przyjaznym dla mieszkańców!.

CZAS BY OLSZTYN WYSZEDŁ NA PROSTĄ!

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.